Poznejte s námi zajímavé investiční příležitosti!

Investiční cesta

Ve spolupráci s Česko-kapverdskou obchodní komorou pořádáme investiční cesty na Kapverdské ostrovy. Jedná se o zcela výjimečnou příležitost pro ty, kteří hledají investice s vysokou mírou zhodnocení. Zájem je sestavován na míru a kombinuje prezentaci investic a jejich osobní prohlídku s turistickým pobytem. Investorské cesty jsou tak vhodné i pro rodiny s dětmi.

Investice do nemovitostí na Cape Verde

Investice do nemovitostí na Cape Verde jsou nyní na vzestupu. Cape Verde je nový trh s obrovským potenciálem díky tropickému podnebí, nádherným bílým písčitým plážím, křišťálově čisté vodě, neopakovatelné horské krajině, nízkým nákladům na bydlení a nově budovaným resortům světové úrovně.

Skutečnost, že jednotlivci se zájmem o koupi druhého či prázdninového sídla, stejně jako investoři do nemovitostí z celého světa nyní zaměřili svou pozornost na tyto tropické ostrovy, má několik důvodů:

  • Obrovský nárůst turistického průmyslu: V roce 2018 došlo k významnému nárůstu počtu návštěvníků, o 27,4 %, které přilákalo místní teplé podnebí, které se v průběhu roku příliš nemění. V „zimě“ kolem 25 st. C, v „létě“ ke 30 st. C., nejsou zde žádná parná dusná vedra. Prší minimálně. Počet návštěvníků vzrostl ze 45 000 v roce 1997 na 552 144 v roce 2018. Předpokládá se, že do konce roku 2023 toto číslo překročí 2 000 000.
  • Obrovské vládní investice: Vláda vyhodnotila podporu turistického ruchu na Cape Verde jako vhodnou strategii udržitelného ekonomického růstu. Vláda uskutečňuje v rámci Národního plánu růstu mnoho programů na rozvoj a zlepšení infrastruktury ostrovů.
  • Nízké ceny nemovitostí: Cape Verde zůstává levnější než mnohé středomořské státy a nabízí příležitost investovat v oblasti, která se brzy stane vzkvétající turistickou destinací.
  • Vysoká obsazenost: úžasné klima a slunce po většinu roku spolu se vzkvétajícím turistickým průmyslem zajišťuje vysokou a trvalou míru obsazenosti, což bude hlavní zárukou návratnosti investic.
  • Evropě nejbližší tropický ostrov: Cape Verde je přibližně o čtyři hodiny blíže Evropě než Karibské ostrovy. Přímý let z Velké Británie trvá jen pět a půl hodiny a nedochází proto k potížím v důsledku časového posunu. Z Prahy přímý let 2 krát týdně, 7 hodin.

Podívejte se na naši aktuální nabídku nemovitostí na Kapverdských ostrovech.

www.estatecv.com 

[email protected]

Speciální setkání se starostou města Ribeira Brava a VIP členy České kapverdské obchodní komory

Potřebujete poradit?

Váš e-mail *
Váš telefon *