Náš tým

Mónica Sofia Duarte

Jednatelka, developerské projekty

čeština, angličtina, portugalština, francouzština, španělština

[email protected]

M. Tech. Mónica Sofia Duarte, MBA je rodilá Kapverďanka žijící v Praze a podnikající především v České republice a na Kapverdách. Vystudovala technickou vysokou školu v Lisabonu a vysokou ekonomickou školu v Praze. Propojuje nejen Českou a Kapverdskou kulturu, za což byla oceněna prestižní mezinárodní cenou Trebbia 2023, ale i svět nemovitostí a investic. Díky znalosti Kapverd, místních poměrů, zákonů a zvyklostí, a také díky dlouhodobým vazbám a kontaktům na místní samosprávy má Mónica Sofia skvělý přehled o kapverdském trhu s nemovitostmi. Pokud uvažujete o koupi pozemku, apartmánu nebo vily u moře nebo hledáte zajištěnou investici s dobrým výnosem jako pasivním příjmem a ochranou proti inflaci, pak je Monica Sofia ten pravý člověk, na kterého se máte obrátit. Cape Verde Real Estate s.r.o- Investment nebo DuarGema DuarGema - Investment fund Telefon: +420 736 446 317 Email: [email protected], [email protected]

Jaroslava Belcher

Head of Office, praha

čeština, angličtina

+420 605 922 695

[email protected]

Jaroslava se stará o administrativu a pečuje o bezproblémový chod kanceláře a podpůrných procesů. Díky jejímu velmi širokému rozsahu činností probíhají podpůrné procesy ve firmě hladce. V průběhu investičního projektu, výstavby Vaší nemovitosti nebo procesu koupi pozemku to bude Jaroslava, která Vás ve věci administrativních záležitostí bude také kontaktovat.

Veronika Vopatová

Interiérová designérka , projekt duargema- house of diaspora

čeština, angličtina

+420 605 922 695

[email protected]

Veronika je designérka interiérů a doplňků našeho významného developerského projektu DUARGEMA- House of Diaspora, jehož výstavba probíhá v hlavním městě Kapverdské republiky Praia. Je to Veronika, kdo dokáže vytvořit z domu domov. Informace o tomto investičním a developerském projektu najdete zde na našich webových stránkách.

Nikola Gala Grecmanová

Manažerka kreativního obsahu pro sociální sítě ,

čeština, angličtina

+420 605 922 695

[email protected]

Nikola vytváří audiovizuální obsah pro sociální sítě jako nástroj prezentace projektů a eventů společnosti. Cílem tohoto obsahu je přiblížit atraktivní formou stávajícím i potenciálním klientům naši aktuální činnost a připravované projekty. S výsledky její práce se budete setkávat na sociálních sítích nebo třeba v audiovizuálních prezentacích na veletrzích, kterých se účastníme.

Potřebujete poradit?

Váš e-mail *
Váš telefon *