Recenze

Rated 5 out of 5
9. 1. 2023

Po druhé návštěvě Kapverd, které mne absolutně okouzlili, jsem se začal zajímat o možnosti investice na těchto ostrovech. Zjistil jsem, že společnost CAPE VERDE REAL ESTATE s.r.o nabízí nejucelenější nabídku tamních realit nejen v ČR, ale i v porovnání s dalšími agenty v Evropě. Velmi příjemná, milá a především vstřícná rodilá Kapverďanka Monica Sofia mě v českém jazyce podrobně seznámila se specifiky tamního realitního trhu i života. Společně jsme vybrali lokalitu dle mého zadání. Během několika dnů jsem obdržel video z dronu k pozemku, který jsem si vybral. Ochotně mne provedla celým procesem nákupu včetně doložení konečného výpisu z tamního katastru nemovitostí..

Je mi nadále nápomocna s nakládáním a rozvojem mé investice.

Doporučuji !

Petr Sojka
Rated 5 out of 5
12. 12. 2022

Pí Duarte jsme poznali v rámci naší působnosti jako člena v Česko-kapverdské obchodní komoře. Velmi nás zaujal její přístup, akčnost a tah na branku.

Právě díky dlouholetým partnerským vazbám na Kapverdách s politiky a zástupci privátního sektoru, které pí Duarte za posledních více než deset let vytvořila, je Estate CV schopná zajistit excelentní podporu pro své klienty a připravit pro ně exkluzivní řešení na klíč. Za mě mohu jednoznačně doporučit.

Mgr. Martin Šlais, Ph.D.
Rated 5 out of 5
1. 12. 2022

Služby Estate CV a paní Duarte mohu jen a jen doporučit. Upřímně jsem zprvu neměl žádná velká očekávání, ale přístup paní Duarte a široká škála služeb Estatu pro mě bylo velmi příjemné překvapení.

Maximálně se mi věnují a sestavili mi jednotlivé investiční varianty přesně na míru s tím, že jsem neustále informován o vývoji. Estate mi navíc poskytuje support i po koupi nemovitosti a snaží se mi pokaždé vyjít vstříc. Mohu tedy maximálně doporučit !

Josef Marx

Přidejte hodnocení

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.