Recenze

2. 4. 2023

Po opakované návštěvě Kapverd, které jsme si velmi oblíbili, jsme začali přemýšlet o koupi nemovitosti. Na stránkách společnosti Cape Verde Real Estate jsme si vybrali byt a kontaktovali společnost. Koupi jsme následně konzultovali s paní Monikou, kterou považuji za velkou profesionálku a nejen to – překvapila mě svojí vstřícností, lidskostí a vřelým upřímným srdcem. Monika nám pomohla s výběrem vhodné nemovitosti a dále nás provedla celým procesem od složení zálohy po předáním dokladů o koupi. Trpělivě vysvětlila veškerá specifika tamního trhu, která mohou být pro nás nesrozumitelná, věnovala nám profesionální péči, ale i lidský zájem o to, aby vše proběhlo k naší spokojenosti. Nadále nám zůstává nápomocna při řešení souvisejících záležitostí a tímto bych společnosti Cape Verde Real Estate jednoznačně doporučila a Monice bych za její péči velmi ráda poděkovala.

Marcela Březinová
4. 3. 2023

This site is reliable to buy your apartment or land in Cape Verde, I am very satisfied. I recommend this site.

Nivaldo Moura
13. 2. 2023

Také já přidávám velice kladnou recenzi, která se váže na naprosto profesionální přístup, který paní Monica Sofia měla při realizování mé investice na ostrově Boa Vista.

Jsem přesvědčen, že moje další spolupráce s paní Monicou Sofií bude následovat.

Všem mohu jen doporučit CAPE VERDE REAL ESTATE s.r.o

Miroslav Hulicius

Miroslav Hulicius
9. 1. 2023

Po druhé návštěvě Kapverd, které mne absolutně okouzlili, jsem se začal zajímat o možnosti investice na těchto ostrovech. Zjistil jsem, že společnost CAPE VERDE REAL ESTATE s.r.o nabízí nejucelenější nabídku tamních realit nejen v ČR, ale i v porovnání s dalšími agenty v Evropě. Velmi příjemná, milá a především vstřícná rodilá Kapverďanka Monica Sofia mě v českém jazyce podrobně seznámila se specifiky tamního realitního trhu i života. Společně jsme vybrali lokalitu dle mého zadání. Během několika dnů jsem obdržel video z dronu k pozemku, který jsem si vybral. Ochotně mne provedla celým procesem nákupu včetně doložení konečného výpisu z tamního katastru nemovitostí..

Je mi nadále nápomocna s nakládáním a rozvojem mé investice.

Doporučuji !

Petr Sojka
12. 12. 2022

Pí Duarte jsme poznali v rámci naší působnosti jako člena v Česko-kapverdské obchodní komoře. Velmi nás zaujal její přístup, akčnost a tah na branku.

Právě díky dlouholetým partnerským vazbám na Kapverdách s politiky a zástupci privátního sektoru, které pí Duarte za posledních více než deset let vytvořila, je Estate CV schopná zajistit excelentní podporu pro své klienty a připravit pro ně exkluzivní řešení na klíč. Za mě mohu jednoznačně doporučit.

Mgr. Martin Šlais, Ph.D.
1. 12. 2022

Služby Estate CV a paní Duarte mohu jen a jen doporučit. Upřímně jsem zprvu neměl žádná velká očekávání, ale přístup paní Duarte a široká škála služeb Estatu pro mě bylo velmi příjemné překvapení.

Maximálně se mi věnují a sestavili mi jednotlivé investiční varianty přesně na míru s tím, že jsem neustále informován o vývoji. Estate mi navíc poskytuje support i po koupi nemovitosti a snaží se mi pokaždé vyjít vstříc. Mohu tedy maximálně doporučit !

Josef Marx

Přidejte hodnocení

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Potřebujete poradit?

Váš e-mail *
Váš telefon *