Prodáváte nemovitost?

Svěřte prodej nemovitosti do správných rukou

Společnost Cape Verde Real Estate je jedinou realitní kanceláří specializující se na prodej a koupi kapverdských nemovitostí v Evropě. Disponujeme kvalitním týmem s dlouhodobou zkušeností v oblasti nemovitostí a investic, který Vám pomůže s prodejem Vaší nemovitosti. Nemusíte se o nic starat, vše zařídíme za Vás. Od ocenění, propagace, papírování až po samotný prodej. Neváhejte nás proto kontaktovat a předat prodej naší nemovitosti do rukou profesionálů.

Co musím pro prodej udělat?

Je to prosté. Stačí pouze vyplnit kontaktní formulář a my se Vám ozveme.

Za jak dlouho se moje nemovitost prodá?

Rychlost prodeje nemovitosti ovlivňuje celá řada faktorů. Určit dobu, za kterou se Vaše nemovitost přesně prodá je tak téměř nemožné. Prodej nemovitosti v Africe trvá běžně několik let. Ve společnosti Cape Verde Real Estate máme s africkým trhem dlouhodobé zkušenost a disponujeme kontakty na významné investory. Běžně tak Vaši nemovitost prodáme novému majiteli do 6 měsíců od jejího vyvěšení na našich stránkách.

Jaké jsou výhody prodeje nemovitosti u nás?

Prodat svoji nemovitost na Cape Verde Real Estate má celou řadu výhod. Náš profesionální tým zařídí veškeré náležitosti. Nemovitost oceníme, zpropagujeme a ji najdeme solidního kupce. Nespornou výhodou je také naprosto transparentní, férový a legální přístup, který Vám garantuje Česko-kapverdská obchodní komora.

Kontaktní formulář

Pro zobrazení formuláře se prosím zaregistrujte nebo se přihlašte

Vaše nemovitost bude propojena s Vaším účtem a Vy budete mít dokonalý přehled o stavu prodeje vaší nemovitosti.

Potřebujete poradit?

Váš e-mail *
Váš telefon *