Projekt Vila Agua

Čtrnáct exkluzivních vil v blízkosti soukromé pláže.

AGUA VILLA

Výstavba 14 luxusních dvoupatrových vil ve vzdálenosti 200 m od nádherné soukromé pláže. Celkem 9 nemovitostí již bylo prodáno. Ke koupi zbývá už pouze 5 vil. 

Kontaktujte nás

Luxusní zbrusu nové dovupatrové vily se nachází ve městě Sal Rei pouhých 200 metrů od soukromé pláže. Město je útulné a v jeho centru jste za pouhých 10 minut. Jsou zde dostupné všechny základní služby včetně nemocnice, banky a pošty.

Výstavba je v současnosti v plném proudu. Pět z celkového počtu čtrnácti vil je již postaveno. Každá z vil se nachází na pozemku o celkové rozloze 250 m2 a vila samotná se rozprostírá na rozloze 150 m2. Každá z vil má k dispozici 2 ložnice, 2 koupelny, kuchyni, jídelnu, obývák, terasu a balkón. Celkem 9 vil již našlo své kupce a k prodeji tak zbývá už jenom 5 vil. Fotografie zaznamenávají současnou podobu vil.

Místo je lehce dostupné autem. Parkování k dispozici. Za příplatek ve výši 20 000 euro je možné vilu dovybavit základním nábytkem.

Vily jsou vhodné pro investiční účely i pro rodinné dovolené. Rodiny s malými dětmi ocení zejména blízkou zátoku Sal Rei, kde jsou zcela ideální podmínky pro koupání.

Kontaktujte nás

Poloha výstavby s místy v blízkosti

Centrum města 10 minut
Písečná pláž 5 minut
Parkování K dispozici
Soukromý bazén K dispozici
Zahrada K dispozici
Terasa K dispozici
Cena 265 000 €
Vybavení základním nábytkem 20 000 €
Vybavení nábytkem od společnosti STOPKA Dohodou
Rozloha pozemku 250 m2
Rozloha vily 150 m2

Nenašli jste to, co jste hledali?

Váš e-mail
Váš telefon